Пропоную інструкцію з правилами нашої роботи, яка повинна в ній допомогти:

  1. Час і дата.

Час і дата зустрічі повинні бути зручними для всіх сторін. Якщо ви запізнюєтесь, я можу вас почекати не більше 15 хвилин і тоді сесія відбудеться. Якщо запізнення більш ніж на 15 хвилин — сесія переноситься і вважається вже оплаченою. Якщо психотерапевт запізнюється на зустріч більш ніж на 15 хвилин — оплата за неї переноситься на наступну сесію.

  1. Правила оплати, перенесення і скасування сесій.

Оплата сесії проводиться не пізніше ніж за добу до призначеного часу. Цим ви підтверджуєте призначений час. Обов’язково надішліть скрін про оплату.

Перенести сесію (без оплати за неї) ви можете також не пізніше ніж за добу до призначеного часу. Якщо перенесення відбувається пізніше ніж за добу — сесія має бути оплаченою.

Існують форс-мажори: відсутність електрики, травма, хвороба, екстрена ситуація … У випадку, коли ви «забули», «не хочеться», «трохи захворів» — добре б обговорити це на сесії. Зазвичай це реакція опору. Ми можемо на 10 хвилин зустрітись онлайн і обговорити, буде сесія чи ви дійсно захворіли. У разі скасування сесії через форс-мажору оплата за неї переноситься на наступну зустріч.

У психотерапевта також може бути форс-мажор і тоді сесія переноситься на зручний для вас час.

У терапії можлива перерва, необхідний для асиміляції отриманого досвіду і випробування його на практиці. Така пауза може бути до 3-х місяців. При цьому перед перервою обов’язково необхідна фінальна сесія для завершення і підведення підсумків роботи. Домовленності про збереження депозиту або фіксаціїї вашої ціни.

Правило про закінчення терапії: ви маєте право закінчити терапію, коли вам захочете. Але для завершення роботи важливо призначити окрему сесію.

При вже сплаченому курсі сесій, якщо ви вирішуєте припинити терапію з будь-яких причин, гроші не повертаються. При цьому ми можемо обговорити перенесення оплачених сесій і паузу (заморозку рахунку) на період від 1 до 3 місяців. Також ви можете подарувати (або перепродати) свої оплачені сесії іншій людині.

  1. Правило конфіденційності.

Психотерапевт не веде відео і аудіо записів, ніде і ні за яких обставин не згадує ваше ім’я і прізвище, ні з ким не обговорює роботу з вами чи отриману від вас інформацію. Без вашої згоди. Психотерапевт має право це правило порушити тільки в двох випадках: якщо ви повідомляєте, що хочете заподіяти шкоду собі або іншій людині.

Також психотерапевт зобов’язаний виступати свідком у судових розглядах. Тому не повідомляйте про ваші порушення кримінального кодексу.

  1. Технічна інструкція з проведення сесії.

1) Ми обговорюємо час і дату зустрічі онлайн чи офлайн.

2) Зустріч відбувається в месcенджере Facebook (онлайн відеодзвінок). Чи у кабінеті.

3) Заздалегідь необхідно перевірити якість сигналу WiFi і чи чути вас під час дзвінка.

4) Для зустрічі виберіть тихе і спокійне місце, щоб ви відчували себе вільно.

5) Оплата може бути проведена через онлайн інвойс. Це найбільш простий і економічний спосіб. Для оплати через онлайн інвойс я висилаю вам посилання на оплату картою як при покупці в інтернет-магазині. Вам для цього тільки необхідно вислати мені ваш e-mail.