Психологічна підтримка для дорослих та підлітків

Професійна допомога психолога, реабілітація у важких життєвих обставинах. Найчастіше працюю з підлітками та їх батьками, з парами, які хочуть налагодити стосунки, молодими людьми, які хочуть налагодити своє життя та створити стосунки. Інколи буває, що нам просто не комфортно у нашому житті і ми не до кінця розуміємо що не так, це теж робота психолога.

Моя мета стати вам професійним другом і зробити життя комфортним!

Психотерапия Киев

Погано? Важко? Професійне і творче вигорання? Проблеми зі стосунками? Ні в чому немає сенсу? Досить терпіти і витрачати життя на беззмістовні страждання. Запрошую записатися на консультацію.

Психотерапия для подростков

Підлітками і їх батьками, у яких є проблеми з порозумінням. Комплекс психотерапевтичних заходів, спрямованих на запобігання різних порушення поведінки, на підвищення самооцінки та інше.

Груповая психотерапия Киев

Труднощі, з якими люди часто приходять до психологів, часто легше опрацювати в складі групи. Це в тому числі і проблеми з соціальною взаємодією, самооцінкою, труднощі зі спілкуванням в родині.

Camp для девочек

Ідеальний літній табір Girls Camp для дівчаток підлітків в Яремче. Такий, в який хочеться повертатися і повертатися. Тут за 6 днів проходить нібито цілий рік, повний подій, емоцій та вражень.

Марафон для родителей подростков

Якщо ви з підлітком не розумієте один одного, а на додаток додаються претензії та конфлікти, але у вас є бажання побудувати відносини сповнені довіри та поваги — велком на наш курс

Дневник o.girls

Чим цей щоденник відрізняється від інших? Його зміст це список проблем з якими найчастіше стикається підліток. І на кожен пункт, ми написали психологічну техніку, як з цим впоратися.