Групова психотерапія для дорослих та підлітків

Групова терапія в деяких випадках може бути значно ефективніше індивідуальної. Велика динаміка всіх процесів, що відбуваються, можливість взаємодіяти з іншими учасниками, випробувати себе в нових і незвичних ролях — все це дозволяє отримати швидкий прогрес в усвідомленні себе, своїх сильних і слабких сторін.

Основною перевагою групової психотерапії перед індивідуальної є те, що при індивідуальній терапії тебе розуміє і приймає одна людина. У той час як при груповій терапії тебе можуть приймати і розуміти одночасно кілька людей, які чесно діляться своїми почуттями в спільному пошуку більш задовольняє їх життя. Саме тому групова терапія дає більш потужний досвід.

Також група надає можливості для встановлення багатосторонніх відносин, що неможливо при індивідуальній терапії. Група створює таке оточення, в якому можна випробувати нові соціальні техніки в перевірці реальності і міжособистісних відносин.

На відміну від індивідуальної терапії, групова терапія забезпечує реальне соціальне оточення для знаходження і експериментування з новими, більш ефективними способами ставлення до оточуючих.

В першу чергу групова психотерапія підходить для тих, хто потенційно сильно потребує прийняття оточуючих. Дуже важливим є і те, що групова терапія може бути корисна як дорослим так і дітям.

У групі людина може усвідомити, як він взаємодіє з іншими людьми, навчиться брати на себе відповідальність за свої вчинки, спробувати нові форми поведінки. Те як люди відчувають один одного, як вони реагують, як ставляться один до одного в групі, явно відображає їх міжособистісні відносини в цілому.

Психологічна група буде особливо цікава:

— товариським людям
— особливо ефективна для замкнутих людей,
— для незрілих людей для свого віку,
— для людей у ​​яких є фобії,
— для людей, яких можна назвати «занадто правильними».

Наприклад, в процесі групової роботи людина може стати більш незалежним, ідентифікуючи з більш автономними членами групи. Або, з іншого боку, надмірно активна людина може стати менш активними і більш вдумливими під нейтрализующим впливом їх більш спокійних товаришів по групі. В результаті, як замкнуті, так і надактивні учасники групи досягають здорового рівноваги між внутрішнім світом фантазії і зовнішнім світом реальності.

Вартість послуги

Вартість сеансу — від 300 до 1200 грн при тривалості від 2 до 6 годин

Записатися на консультацію можна:

Viber / Telegram / Whatsapp: +38 068 251 2331

або заповнивши контактну форму нижче: