Часто задавані питання

Прийти до психолога, значить довірити комусь переживання власної душі. Для багатьох це важкий крок. Тому і виникли відповіді на питання, які я чую досить часто: від ціни, ефективності і до конфіденційності, і довготривалості результатів. Я згодна, що все це і важливо і серйозно.

Первинна консультація оплачується за мінімальним тарифом. Якщо ви живете в Україні – це 600 гривень за консультацію Skype або 500 гривень за текстову консультацію. Починаючи з другої сесії для кожного клієнта встановлюється індивідуальна фіксована ціна, яка залежить від його потреб і можливостей.

Стабільний комфортний ритм сесій важливий для хорошої терапевтичної роботи, тож переносити і відміняти сесії небажано. Але таку опцію ви, звісно, маєте. Якщо ви повідомляєте мене про перенос зустрічі заздалегідь, за 24 години або більше, – пропущена або перенесена зустріч не оплачується. В разі повідомлення менше, ніж за 24 години – сума за пропущену або перенесену сесію сплачується в повному обсязі.

Зупинити терапію можна на будь якому етапі. Для цього вам треба лише озвучити таке бажання на сесії або написати мені в приватні повідомлення, після чого ми заплануємо заключну сесію.

Повернутися в терапію можна також в будь-який момент, і не важливо скільки часу пройшло з момента прийняття рішення про завершення – 3 дні чи 5 років. Просто напишіть мені, і ми домовимося про консультацію.

Щоб записатися на консультацію можна заповнити форму зворотного зв’язку знизу сторінки. Також можна написати мені напряму в Telegram, Viber, Whats App або Messsenger. В заявці ви можете коротко описати проблему, про яку хочете поговорити; вказати дні тижня, а також ранкові, денні та вечірні години, коли вам було б зручно запланувати консультацію; залишити свій номер телефону та посилання на акаунт в месенжері, в якому вам було б зручно домовитися про консультацію. Я намагатимуся відповісти на вашу заявку якомога швидше.

Я працюю з передоплатою. На етапі запису ви маєте внести повну мінімальну вартість першої консультації, як гаранті того, що наша зустріч точно відбудеться. Також можна оплатити половину вартості в момент запису, а другу половину – на початку консультації.

Я приймаю гроші на банківську картку. Якщо перевести оплату в такий спосіб немає можливості – ми можемо використовувати рахунок PayPal. Всі необхідні реквізити я надішлю вам на етапі запису на консультацію.

Відеоконсультація – це вербальне спілкування в онлайн форматі. Можна використовувати Skype, Viber, Zoom або WhatsApp. Бажано, щоб швидкість вашого інтернету давала можливість здійснювати відео-дзвінки. Якщо сигналу недостатньо – консультація може бути проведена в форматі голосового зв’язку без відео. Впродовж 50 хвилин сесії важливо знаходитися в комфортному просторі, де ви зможете вільно виражати свої думки і не переживати про то, що хтось може то почути.

Текстова консультація проходить в будь якому зручному для вас текстовому месенжері також 50 хвилин.

Здесь содержимое вкладки-переключателя

Здесь содержимое вкладки-переключателя

Здесь содержимое вкладки-переключателя

Здесь содержимое вкладки-переключателя

Здесь содержимое вкладки-переключателя

Здесь содержимое вкладки-переключателя